Ahoj!
Focení bude probíhat v termínu: pátek 26.4. až neděle 28.4.2024. od 9:00 do 19:00. 
Na každého si vyhradím cca hodinu. Ateliér bude postavený na adrese Mandloňová 12 - Medlánky Brno. Zvonek Wodečtí. Telefon na mě 777192082. Parkovat se dá hezky v okolí, nejsou tady modré zóny.
STYLING: Outfity budu mít zajištěny od jedné designérky, takže si budeš moci cokoliv půjčit, ale nevím jaké budou velikost atd.. Raději si vem i ty sama, co uznáš za vhodné. Hodí se vše, co se leskne, má výraznou barvu. Nebo naopak klidně kostýmek v jedné matné barvě. Topy, saka, kožené barevné bundy, kalhoty zajímavého střihu. Vezmi toho raději více, ať je z čeho vybírat. Nezapomeň na boty!
LÍČENÍ: Potřebuji, aby sis zvládla zajistit sama líčení. Já razím heslo, že každý se zvládne dobře nalíčit sám, aby se cítil dobře. Případně ti pomůžu s nějakou drobností sama. takže přijď již nachystaná.
VLASY: Styling vlasů nechám na tobě. Opět na místě můžeme udělat nějaké detaily, ale na dlouhé česání nebude moc prostor. Tak si prosím vymysli a připrav něco sama.
PÉČE O SEBE: Nezapomeň o péči o sebe. Oholené, natřené nohy krémem i tělo. Upravené nehty. Neber si na sebe moc uplé oblečení, které ti udělá otlaky. Náramky a prstýnky, pokud nejsou přímo ke stylingu nechej doma:)
Prosím v daný den o trpělivost, může se stát že se časový harmonogram nedodržíme úplně 100%. Ale bude možnost si u mě dát dobrou kávu, čaj, vodu a nějaké dobroty:)
Fotky z focení zpracuji co nejdříve. Vzhledem k tomu, že mám dvě děti, nevím, za jak dlouho to bude:D Každopádně už na místě určitě budeme vybírat nějaké top záběry. Fotky ti pak poskytnu upravené v originální kvalitě. Budu si je dávat na svůj instagram a na tento web www.bobinie.cz.
Budu ráda, když fotky také zveřejníš a označíš mě. U focení budu natáčet video z focení. Tak jen upozorňuji dopředu. Budu ráda, když si pořídíš také fotky a videa z focení a budeš je sdílet.
Máš nějaký dotaz?
Pokud se vším souhlasíš, a v daný termín máš čas. Napiš „ANO“  do konverzace a pošlu ti přesné časové termíny.
Děkuji a hezký den.
Magda BOBINIE Wodecká

You may also like

Back to Top